Výstupy projektu – DigitálníPodnik.cz

Výstupy projektu

Odborný workshop 11. 11. 2021

Odborný workshop s názvem – Digitální transformace pro inovace obchodních modelů v malých a středních podnicích v České republice, který proběhne dne 11. listopadu 2021 v 10:00.

Více o konferenci


Konference 16.-17. 9. 2021

18. ročník mezinárodní konference s názvem Perspektivy rozvoje obchodu a podnikání: Digitální transformace pro inovace obchodních modelů je určená hlavně malým a středním firmám. Poskytne jim odbornou platformu pro sdílení nápadů a diskuzi mezi akademiky a odborníky z praxe v oblasti nových trendů a perspektiv rozvoje podnikání ovlivněných digitální érou.

Přihlaste se zdarma na konferenci a získejte informace o tom, jak efektivně a cíleně digitalizovat svoji firmu ve vztahu k vašemu obchodnímu modelu. Přijďte si poslechnout zkušenosti konkrétních firem a odneste si zdarma návod, jak si ověříte digitální zralost své firmy.

Více o konferenci


Manuál posouzení digitální zralosti

Manuál posouzení digitální zralosti podniku je výsledkem řešení projektu TAČR TL02000215. Cílem manuálu je poskytnout ucelený metodický rámec digitální transformace podniku a postup pro posouzení úrovně jeho digitální zralosti, vysvětlit teoretická východiska konceptu, vytvořeného řešitelským týmem VUT ve spolupráci s dalšími partnery projektu, charakteristika softwaru a jeho jednotlivých modulů, návod pro hodnocení jednotlivých oblastí a otázek, možnosti vizualizace apod.

Více o manuálu Stáhnout manuál v PDF


Workshop 2019

Workshop pořádaný Vysokou školou technickou a ekonomickou proběhl 19. října 2019 v Českých Budějovicích. Tématem tohoto worshopu bylo inovace obchodních modelů v souvislosti s digitalizací. Akce se zúčastnili zástupci řešitelských a podporujících organizací projektu a dále ředitelé a majitelé malých a středních podniků z jihočeského regionu.

Více o workshopu


Konference 2019

Mezinárodní konference s tématem Perspectives of Business and Entrepreneurship Development in Digital Transformation of Corporate Business pořádaná Vysokým učením technickým proběhla v Brně 30. dubna 2019. Více informací naleznete na této adrese.